Plesovú sezónu už po šiestykrát otvoril Reprezentačný ples Mesta Hurbanovo


ples-poster


/Hurbanovo, január 2018/ Amélia bol názov otváracej tanečnej kreácie, ktorú predviedli tanečníci z tanečnej školy Dance 4 You na úvod 6. Reprezentačného plesu mesta Hurbanovo, ktorý sa uskutočnil 13. januára v miestom Kultúrnom dome.

Po úvodnom vystúpení všetkých prítomných privítala pani primátorka Mesta Hurbanovo – Mgr. Ildikó Basternák a slova sa ujala viceprimátorka pani Anna Žigová. O elegantný umelecký zážitok sa postarala operetná speváčka Helena Becse Szabó, ktorá publikum zaujala s neopakovateľným hlasom a skladbami. Pred polnocou sa so svojou choreografiou latinsko-amerických tancov predviedli aj tanečníci z Fáber Dance School Hurbanovo. O dobrú zábavu sa počas celého večera starala hudobná skupina Apollo Band, ktorá plesajúcich zabávala až do skorých ranných hodín.

Veľká vďaka patrí všetkým organizátorom a sponzorom, ktorí sa podieľali na realizácii tejto významnej spoločenskej udalosti a samozrejme v neposlednom rade aj všetkým zúčastneným. Veríme, že ste sa poriadne zabavili a vytancovali. Tešíme sa na Vás o rok, na 7. Mestskom plese Mesta Hurbanovo!


Fotogaléria
(celú fotogalériu nájdete v našej Fotogalérii webových stránok mesta)

FOTOGALÉRIA

 


Zverejnené dňa: 18. január 2018, 15:00 hod. | Web@Social Media Administrator