Ženy sa skrátka k mužom nehodia! (…) a či je vôbec možné mať dokonalý partnerský vzťah, sa pokúsime vyriešiť v divadelnom predstavení „Chlieb s maslom“ už tento november!

Mesto Hurbanovo Vás srdečne pozýva na divadelné predstavenie s názvom “CHLIEB S MASLOM”, ktoré sa uskutoční 26. novembra 2019 o 18:00 hod. v Dome kultúry Hurbanovo.

ach-tie-zeny-poster


Úľavný pocit slobody strieda strata istôt a tepla domova. „Som slobodný!“ – to je ústredné zvolanie v divadelnej hre o mužoch, ktorí hľadajú zmysel partnerských vzťahov a ako v nich zotrvať. Herci Juraj Loj, Branislav Deák, Martin Mňahončák a Dominika Žiaranová vtiahnu publikum do sveta mužských dilem, kedy sa na misky váh kladú sloboda i beznádej na jednej strane a lákavý svet lásky na strane druhej. V predstavení režisérky Aleny Lelkovej treba počítať so všetkým – s tým dobrým, aj s hrozbou, že skončia o chlebe s maslom.

Herecké obsadenie:

Dominika Žiaranová ………………………    herečka
Branislav Deák …………………………….    herec
Martin Mňahončák ………………………..    herec
Juraj Lol …………………………………….    herec
Alena Lelková ………………………………    réžia
100 min. (bez prestávky) ……………………    dĺžka predstavenia 

predpredaj: 12 € | deti do 15 rokov, ZŤP a dôchodcovia: 10 € | na mieste: 14 €

Lístky na predstavenie si môžete zakúpiť v Dome kultúry Hurbanovo na 1. poschodí, číslo dverí 13. Predstavenie nie je vhodné pre deti mladšie ako 12 rokov.

Spravte si divadelný večer s priateľmi, čakáme Vás.

- – – – – – – – -

Dokumenty na stiahnutie:

Pozvánka na divadelnú hru „Ach, tie ženy.” [190kB, .JPG]


Zverejnené dňa: 8. október 2019, 10:25 hod. | Web@Social Media Administrator