Významného životného jubilea 101 rokov sa v Zariadení sociálnych služieb Magnólia Hurbanovo dožila Júlia Ilonová

ilonova-poster


Významného životného jubilea 101 rokov sa v Zariadení sociálnych služieb Magnólia Hurbanovo dožila jej obyvateľka Júlia Ilonová. V príjemnom prostredí zasadačky ju prišlo pozdraviť množstvo hostí. Ako prvá ju pozdravila a kyticu kvetov odovzdala riaditeľka zariadenia Ing. Alžbeta Groheová. Pozdravný list a malého ochrancu anjelika odovzdali v mene mesta a mestského zastupiteľstva primátor mesta Mgr. Peter Závodský a viceprimátorka RNDr. Mária Hamranová. Pozdraviť tetu Julianu prišli aj členovia sociálnej komisie Anna Žigová, Mikuláš Kováč, Ladislav Ágh, sociálne a zdravotné sestričky i obyvatelia zariadenia. Po krásnych slovách sa teta Julka podpísala do pamätnej knihy a zároveň sa zapísala do dejín nášho mesta ako jeho najstaršia žijúca obyvateľka.

Teta Juliana sa narodila 1. mája a ako ona sama hovorí, za svoj dlhý a šťastný život vďačí tomu, že sa nikdy nevydala. Od mladosti pracovala ako slúžka na farskom úrade reformovanej cirkvi a okrem vedenia domácnosti, varenia a upratovania mala na starosti aj výchovu detí farárov. Do dnešného dňa ju ešte chodia navštevovať mnohé z nich. V tomto zariadení je od 21. marca 2012. Po slávnostnom prípitku si teta pochutila na sladkom koláčiku, ale na dúšok vína povedala, že je silné a skôr jej chutí voda.

Želáme tete Julike veľa radosti, spokojnosti a lásky, ktorej sa jej v tomto zariadení dostáva, a najmä veľa zdravia, aby aj o rok sme jej mohli srdečne zablahoželať a potešiť sa jej životnému elánu.


Fotogaléria


Zverejnené dňa: 20. máj 2019, 13:03 hod. | Web@Social Media Administrator