KOMBIbike – ako to nevyužívať

773x263 kombi bike ako to nevyužívať

Od 17. mája je aj v Hurbanove pre návštevníkov mesta ale aj pre našich obyvateľov k dispozícii dokovacia stanica s bicyklami i elektrobicyklami. Je dôležité vedieť a pripomenúť, že bicykle sú pre všetkým poctivých záujemcov, ktorí si bicykel chcú požičať a povoziť sa na ňom. Nie tak, ako sa stalo v prvý deň skončenia zákazu vychádzania v noci z 15. na 16. mája 2021.


Príslušníci štátnej polície našli pohodený a poškodený bicykel patriaci práve do systému KOMBIbike. Páchateľa odhalili a bicykel sa uskladnil na mestskej polícii. Vďaka nim sa pomocou kamerového záznamu dalo zistiť, že si páchateľ na bicykel stojaci v stojane vysadol a nevhodným konaním poškodil aj upevňovaciu a nabíjaciu časť bicykla. Samozrejme pomocou kamerového záznamu sa páchateľa podarilo identifikovať a štátna polícia skutok ďalej rieši.

dokovacia stanica

Upozorňujeme všetkých, že dokovací stojan i bicykle sú monitorované, bicykle sú opatrené GPS navigáciou, takže je jednoduché ich dohľadať. Prosíme všetkých, ktorí nemajú o používanie bicyklov záujem, aby ich neničili, aby mohli slúžiť hlavne tým, ktorí záujem o ich využívanie majú. V prípade zistenia akýchkoľvek problémov prosíme o kontaktovanie mestskej polície na čísle 159, prípadne na štátnu políciu číslo 158. Chráňme si v meste túto možnosť slúžiacu aj k rozvoju vidieckej cykloturistiky.


Zverejnené dňa: 19. máj 2021, 16:04 hod. | Web@Social Media Administrator