Náčelník MsP zodpovie otázky, ktoré trápia obyvateľov mesta – zapojte sa do diskusie aj vy!

Mestská polícia v Hurbanove v spolupráci s televíziou CarismaTV pre Vás pripravili novú televíznu reláciu pod názvom § Paragraf, ktorá sa zaoberá problematikou dodržiavania verejného poriadku v meste Hurbanovo a prácou samotnej mestskej polície.

 

“Reláciou máme za cieľ reagovať najmä na problémy, ktoré trápia obyvateľov mesta Hurbanova,” upresnil náčelník MsP Róbert Major.

 

Podnety a otázky môžete klásť aj vy ich zaslaním na emailovú adresu ankety@hurbanovo.sk. Na otázky bude odpovedať náčelník MsP Róbert Major priamo – bez predchádzajúcej prípravy, tj. otázky náčelník MsP poznať dopredu nebude! Veríme, že autenticita jeho odpovedí tak bude reálne reflektovať skutkový stav vecí verejných, jeho profesionálny pohľad a rovnako víziu zmien a dostupných riešení.

 

Relácia pod názvom §Paragraf bude vysielaná prostredníctvom CarismaTV a zverejnená na sociálnej sieti YouTube.com. V závislosti od množstva Vašich podnetov bude mať relácia §Paragraf pravidelný charakter.

 

Tešíme sa na Vaše podnety, ktoré môžu prispieť k tvorivému dialógu mesta, mestskej polície a  samotných obyvateľov mesta Hurbanovo. Ďakujeme.

 

Otázky zasielajte na: ankety@hurbanovo.sk
Doplnené 25.04.2016: Z dôvodu konfliktu emailových služieb cez víkend 22.04.2016 až 24.04.2016 emaily zaslané na adresu ankety@hurbanovo.sk neboli doručované. Konflikt bol už odstránený a emailová adresa je plne funkčná. Za výpadok sa ospravedlňujeme. 


náčelník-MsP Zverejnené dňa: 5. máj 2016, 8:40 hod. | Web@Social Media Administrator