Starí páni sa nedajú zahanbiť | 80-te narodeniny oslávil Anton Zsigó

zsigo

Hurbanovský týždeň športu poskytol pre záujemcov rôznorodú paletu športových možností v meste. Do jednotlivých športových aktivít sa mohli zapojiť ženy i muži, deti, mládež ale aj seniori. Jedným z najobľúbenejších športov je futbal.


Holduje mu mnoho záujemcov aj v našom meste. Peknú tradíciu pestujú aj naši starí páni, ktorí sa pravidelne stretávajú na svojich obľúbených tréningoch každý utorok a v piatok, aby si ešte zmerali sily a zabehali za čierno – bielou loptou. 24. septembra sme navštívil aj skupinu starých pánov, ktorí trávili svoj voľný čas na multifunkčnom ihrisku SPŠ stavebnej.

Tento krát ale tréning obohatili aj o blahoželanie. Svoje okrúhle narodeniny slávil Anton Zsigó, Antibácsi, ako ho všetci familiárne oslovujú. Spoluhráči mu blahoželali futbalovým dresom, na ktorom sa hrdo týčila 80-tka. Áno, Anti bácsi oslavuje 80 rokov a ešte aktívne hrá každý piatok futbal so starými pánmi a týmto aktívnym spôsobom života, že vek je len číslo. K tomuto krásnemu životnému jubileu mu blahoželáme, prajeme ešte mnoho krásnych futbalových zážitkov, pevné zdravie a veľa radosti v kruhu rodiny a priateľov.

Na futbalovom zápase Hurbanovo – Nesvady ho športovci na ihrisku MŠK ocenili pri jeho významnom životnom jubileu a slávnostne ho uviedli do siene slávy hurbanovského futbalu.


Fotogaléria

CELÁ FOTOGALÉRIA

 


Zverejnené dňa: 12. október 2021, 10:44 hod. | Web@Social Media Administrator