Streetbasketbal 2022 | Report

773x263_streetbasket_2022


V sobotu 2. júla sa v Hurbanove konal už v poradí piaty ročník Streetbasketbalového turnaja. Tento rok sa ho zúčastnilo rekordné množstvo, až 16 tímov z rôznych kútov Slovenska, niektoré mali hráčov aj zo zahraničia.


Každý tím dostal pri registrácii vodu, ovocie, malé občerstvenie od sponzorov Novofruct a McLloyds a v neposlednom rade krásne premiérovo turnajové tričká. Na turnaji sa podávala káva z pražiarne Spaceship, záujemci mohli ochutnať naturálne vína podľa výberu someliéra Adama Fabiána a samozrejme čapoval sa radler a pivo z hurbanovského pivovaru.

Panovala priateľská atmosféra a tímy sa navzájom hecovali k lepším výkonom. Zo štyroch základných skupín postúpilo osem tímov, ktoré medzi sebou následne hrali v štýle vyraďovacieho pavúka. Do finále sa dostali tímy Power Bangers a Máš pekné oči. V tesnom zápase sa napokon podarilo zvíťaziť tímu Máš pekné oči. Na treťom mieste sa umiestnil tím Liliom Tiprók, ktorý zvíťazil nad favorizovaným tímom Ovečka, kde mám pivo z Bratislavy.

Populárne boli aj individuálne súťaže, pričom v streleckú bezkonkurenčne ovládol Levente Szabó a v súťaži šikovnosti sa najviac darilo Simonovi Zadubanovi.

Veľmi sa tešíme, že popularita streetbasketbalu má v Hurbanove stúpajúcu tendenciu a veríme, že to tak bude aj do budúcna.


Fotogaléria

CELÁ FOTOGALÉRIA

 


Zverejnené dňa: 20. júl 2022, 14:08 hod. | Web@Social Media Administrator