Strelecké preteky o pohár primátora mesta 2020

00042.MTS.11_16_47_02.Still002_cut

August 2020 bol v Hurbanove bohatý na športové podujatia. Okrem streleckej súťaže na strelnici v Zelenom Háji sa konali aj strelecké preteky o Pohár primátora mesta na strelnici v Hurbanove.


Strelecké preteky o Pohár primátora sa konali už 2 krát. Poľovníci po vzájomnej dohode rozhodli, že preteky sa budú každoročne striedavo organizovať na miestnych strelniciach. Do súťaže sa tri družstvá, každé po 6 členov, a to konkrétne PZ Hurbanovo, PZ Bohatá a PZ Zelený Háj. Počas celého dňa poľovníci strieľali o cenné body, aby sa nakoniec mohlo vyhodnotiť celkové poradie. Cenu šampióna získal pán Adam Konkolovský (s počtom bodov 65), na 1. mieste sa umiestnil pán Ján Řiman ml. (získal 64 bodov), 2. miesto obsadil Samuel Dostál (získal 59 bodov) a 3. miesto získal po vzájomnom rozstrele pán Gejza Balogh. V hodnotení tímov na prvom mieste skončili poľovníci zo Zeleného Hája s 319 bodmi, druhí boli poľovníci z Bohatej s 276 bodmi a tretí hurbanovčania s 263 bodmi.

Na tradične výborne zorganizovaných pretekoch nechýbalo množstvo divákov, výborné občerstvenie, dobrá nálada a vzájomné rozhovory miestnych poľovníkov, ktorí už pripravovali nadchádzajúcu sezónu. „Lovu zdar!“


Fotogaléria

CELÁ FOTOGALÉRIA

 


Zverejnené dňa: 9. september 2020, 10:22 hod. | Web@Social Media Administrator