Strelecké preteky o pohár primátora mesta 2021 | Report

773x263 strelecke_preteky

August 2021 bol v Hurbanove bohatý na športové podujatia. Okrem streleckej súťaže na strelnici poľovníkov Zeleného Hája na Konkoly sa konali aj strelecké preteky o Pohár primátora mesta, ktoré sa konali už po tretí krát.


Poľovníci po vzájomnej dohode rozhodli, že preteky sa budú každoročne striedavo organizovať na miestnych strelniciach. Do súťaže sa prihlásili tri miestne 6 členné družstvá poľovníkov a to konkrétne PZ Hurbanovo, PZ Bohatá a PZ Zelený Háj. Počas celého dňa poľovníci strieľali o cenné body, aby sa nakoniec mohlo vyhodnotiť celkové poradie. Cenu šampióna a teda 1.miesto získal Ján Řiman ml. (získal 65 bodov), 2. miesto obsadil Atila Szabó (získal 60 bodov) a 3. miesto získal Adam Konkolovský (získal 58 bodov). V hodnotení tímov na prvom mieste skončili poľovníci z Bohatej s 289 bodmi.

Na tradične výborne zorganizovaných pretekoch nechýbalo množstvo divákov, výborné občerstvenie, dobrá nálada a vzájomné rozhovory miestnych poľovníkov, ktorí už pripravovali nadchádzajúcu loveckú sezónu. „Lovu zdar!“


Fotogaléria

CELÁ FOTOGALÉRIA

 


Zverejnené dňa: 6. september 2021, 9:53 hod. | Web@Social Media Administrator