Tanečná súťaž “Parketové levíča 2022”

773x263_tanecna_sutaz_parketove_levica_2022


Dňa 13.novembra usporiadala tanečná škola Family Dance centrum v Hurbanove súťaž v spoločenskom tanci pre neregistrované tanečné páry a sólo dievčatá. Táto tanečná škola / bývalá Hurbanovská tančiareň / sídli v Hurbanove na Námestí Konkolyho Thege na poschodí v budove COOP Jednoty a pracuje pod vedením Petra Valacha a Alexandry Bielej.


Súťaže sa zúčastnilo mnoho tanečných párov a sólo dievčat z viacerých tanečných škôl a tanečno-športových klubov z Martina, Nových Zámkov, Hurbanova, ako aj súkromnej základnej umeleckej školy z Komárna. Tanečníci vyčarili úsmev na tvári nielen svojim rodičom, starým rodičom, ale aj všetkým prítomným. Ukázali, že tanec, hudba a spoločenské správanie je im vlastné, robia ho s láskou a úctou.

Svojou prítomnosťou podujatie podporil aj primátor mesta Hurbanovo, Mgr. Peter Závodský, ktorý zahájil túto milú tanečnú súťaž. Touto cestou blahoželáme všetkým deťom ku krásnym výsledkom. Pre veľa z nich to bola ich prvá tanečná súťaž a zvládli to na jednotku. Víťazmi sú všetci!

Ďakujeme aj rodičom, starým rodičom aj ostatným divákom, že tieto nádejné mladé talenty prišli podporiť svojím potleskom.
Poďakovanie patrí aj sponzorovi súťaže, firme Angel transport s. r. o. A taktiež vyjadrujeme veľké ďakujeme celému organizačnému tímu, vystupujúcim deťom, rodičom a všetkým, ktorí pomáhali zrealizovať toto podujatie.
Veríme, že sa takéto tanečné súťaže stanú v Hurbanove tradíciou.


Fotogaléria

CELÁ FOTOGALÉRIA

 


Zverejnené dňa: 14. november 2022, 11:45 hod. | Web@Social Media Administrator