To dobré, čo prináša Hurban market, vytvárame všetci spoločne | HurbanMarket 2023 | report

773x263_to_dobré_čo_prináša_hurban_market_vytvárame_všetci_spoločne


Jeden z najkrajších Hurban marketov je za nami. Samozrejme bol veľmi pekný vďaka slnečnému počasiu, ale KRÁSNY vďaka vám.


Už úplne na začiatku pri prvotných organizačných úkonoch sa vytvorila akási pozitívna energia a ľahkosť, ktoré sa potom šírili celým podujatím. Prvou radosťou bolo, keď sme získali podporu Nadácie SPP, vďaka ktorej sme opäť mohli zorganizovať bábkové divadielko pre deti „Kolobeh vody“ bez vstupného a zavolať hudobnú skupinu Jam band, ktorej kvality ocenili aj tí najnáročnejší hudobní fajnšmekri.

A potom sa už tie radosti kopili. Prihlásilo sa 55 šikovných predajcov a remeselníkov, čo bol zatiaľ rekordný počet. Naše úžasné dobrovoľníčky zorganizovali SWAP šiat, kde sme si mohli ekologicky obnoviť svoj šatník, Burza kníh ponúkla široké spektrum titulov a tiež osviežila celé podujatie. Mimochodom, Burza potrvá do 22.09., takže neváhajte a príďte si vybrať knihy. Ceny sú symbolické 1€-4€. Vo vestibule bola ešte Burza platní a vinylov, ktorú organizuje legendárny Dávid zo Senca.

Estetickým a umeleckým zážitkom bola výstava fotografií „Zrkadlá okamihu,“ ktorá bola v strede Námestia. Autorky fotografií Évi Ferenczi a Viktória Bilka sú členkami komárňanského fotoklubu Helios a skutočne zachytili neopakovateľné okamihy, ktoré sú zrkadlom ľudí a sveta.

Priatelia, opäť môžeme povedať len ĎAKUJEME. Pretože to dobré, čo prináša Hurban market, vytvárame všetci spoločne.


Fotogaléria

CELÁ FOTOGALÉRIA

 


Zverejnené dňa: 12. september 2023, 11:12 hod. | Web@Social Media Administrator