V nedeľu sme zahájili leto. A vďaka vám to stálo za to!

773x263 zlh

Nedeľa, krásna a slnečná, teplá a hravá. Naozaj bolo všetko naklonené k tomu, aby toto podujatie bolo nezabudnuteľné a Hurbanovo opäť pocítilo energiu radosti a výbornej atmosféry. Každé dieťa, ktoré navštívilo areál štadiónu bolo ako v rozprávke. Hneď na začiatku boli kolotoče, neskôr aj výstava plazov, krokodílov a jašterov, kde sa o nich návštevníci mohli čo to dozvedieť a tí najstatočnejší ich mohli aj pohladkať.


Cestou k ďalším atrakciám sa mohli pristaviť pre predajcoch s hračkami alebo ochutnať výbornú pečenú krkovičku, klobásku, cukrovú vatu či pukance, ktoré pripravil Bar Fénix. Čapovaná kofola a pivko boli nevyhnutnosťou, ktorá príjemne osviežila každého z nás.

Čo malo najväčší úspech? Ťažko povedať… Desiatky detí so smiechom skákali na nafukovacícih hradoch, ďalšie sa pristavili pri šašovi, ktorý vytváral zvieratká z balónov, iné zas stratili na chvíľku reč, keď sa objavili rozprávkoví Chase a Skye z Labkovej patroly a s každým sa ochotne fotili. Väčšie deti aj dospelí nevynechali lukostreľbu či tanec so seniorkami z tanečného kurzu „Seniorske tance pre zdravie.“ A kde sme sa zišli všetci? Na mega penovej párty! Viac ako slová sú fotky, tak neváhajte pozrieť fotoalbum.

Ďakujeme návštevníkom za radosť, ktorú priniesli tomuto podujatiu, ochotnému a nápomocnému personálu MŠK, zamestnancom Baru Fénix, našim elánom nabitým lukostrelcom, vždy usmiatym seniorkám, ako aj všetkým, ktorí zabezpečovali atrakcie a hladký priebeh podujatia.

Vážime si nadšenie každého z vás a tešíme sa na budúce!


Fotogaléria

https://drive.google.com/drive/folders/1JGdTmIqD9dJDCqrNr3nzC-Nra5Pojefr?usp=sharing


Zverejnené dňa: 28. jún 2021, 14:11 hod. | Web@Social Media Administrator