Valentínska kvapka krvi darovaná s láskou | 22. Február | Report

773x263_valentinska_kvapka_krvi


V poradí už 28. ročník kampane Valentínska kvapka krvi prebieha tento rok do 10. marca. Do kampane sa zapojil aj MS SČK v Hurbanove, ktorý dňa 22.februára 2023 zorganizoval darovanie krvi v Dome kultúry v Hurbanove.


Svojou účasťou akciu podporil aj primátor Mesta Hurbanovo Peter Závodský, ktorý poprial úspešný priebeh darovania krvi, veľa zdravia a vďaku za získavanie nových darcov krvi. V tento slávnostný deň sa opäť našli hrdinovia, ktorí sa odvážili a prišli darovať svoju vzácnu tekutinu – krv. Vďaka patrí všetkým 29. darcom, medzi ktorými boli aj štyria prvodarcovia.

Snáď každý z nás má vo svojom okolí darcu krvi. Alebo, naopak, pozná niekoho, kto krv potreboval a tá mu zlepšila zdravie, či doslova zachránila život. A sú medzi nami aj ľudia, ktorí si na vlastnej koži vyskúšali obe strany.

Obrovské ďakujem patrí našim darcom krvi, ktorí sú pre nás najdôležitejší, vážime si ich za najkrajší čin, odvahu, veď zachraňujú to najvzácnejšie – ŽIVOT.

Ďakujeme členom MS SČK Hurbanovo ako aj každému, kto sa akokoľvek pričinil a pomohol v tento deň, aby sa pre našich darcov krvi pripravil úžasný, radostný a úspešný priebeh darovania Valentínskej kvapky krvi.


Fotogaléria

CELÁ FOTOGALÉRIA

 


Zverejnené dňa: 6. marec 2023, 9:06 hod. | Web@Social Media Administrator