Za všetko dobré, čo je vo mne, vďačím knihe

773x263 knihy

Z Fondu na podporu umenia pribudlo do knižného fondu pre čitateľov 156 nových knižných titulov. Uspeli sme projektom „Za všetko dobré, čo je vo mne, vďačím knihe,“ ktorý bol podporený sumou 1600€. Spolufinancovanie mesta Hurbanovo bolo v sume 178,10€.

Pri výbere literatúry sme sa zamerali predovšetkým na nákup odbornej literatúry pre dospelých z oblasti histórie, pedagogiky, ekonómie, zdravotníctva, psychológie, pribudli tiež životopisy a cestopisy. Pri nákupe nových kníh sme brali do úvahy požiadavky našich čitateľov, preto sme oddelenie pre dospelých čitateľov doplnili knižkami od slovenských a svetových autorov, ako napríklad Jana Pronská, Dominik Dán, J.L. Horst Michaell Connelly, L. Kepler, Jo. Nesbo ,Danielle Steel a iní. Pri detských knihách sme sa zamerali na hľadané tituly zo série Tigrí tím od Thomasa Brezinu, príbehy Grázlika Gaba od Francescy Simon, obľúbené tituly od M. Ďuríčkovej, Futovej, D. Heviera a mnohé iné.

Toto je len zlomok zakúpených titulov, preto neváhajte a navštívte nás osobne! Zaplatíte symbolický poplatok 2€, stanete sa naším čitateľom a knihy si môžete počas celého roka vypožičiavať.

Tešíme sa na vás každý pracovný deň od 08:30 do 16:00.

„Akvizíciu podporil z verejných zdrojov Fond na podporu umenia.“


Celý zoznam zakúpených kníh nájdete na:

ZOZNAM ZAKÚPENÝCH KNÍH

.Zverejnené dňa: 10. november 2021, 11:40 hod. | Web@Social Media Administrator