Zihadielko.sk – Hlasovanie o nové detské ihrisko žihadielko už začalo! Letíš s nami hlasovať aj ty?

Žihadielko pre Hurbanovo informuje,aktualizácia


V pondelok 13.1.2020 nám začalo opäť žihadielkové šialenstvo. Potrvá do 29.2.2020, pričom sa zmenili aj niektoré pravidlá. To najdôležitejšie, že všetkých 93 v súťaži registrovaných obcí a miest bude o víťazstvo bojovať v jedinej skupine. Víťazných 10 miest bude určených na základe najvyššieho počtu získaných hlasov.

Naše prvé ihrisko sme spoločne vyhrali pre detičky zo Štúrova. To druhé máme v parku Hliník v Bohatej. A to tretie by sme radi dopriali našim pomocníkom z Veľkého Medera tak, ako sme im to minulý rok aj sľúbili. Preto, ak sa chcete opäť zapojiť do súťaže o Lidl detské ihrisko Žihadielko, pridajte sa do skupiny Žihadielko Veľký Meder a podporte svojím hlasom mesto Veľký Meder!

Chcem hlasovať za detské ihrisko vo Veľkom Mederi

Aktualizované dňa: 14. február 2020, 14:35 hod. | Web@Social Media Administrator


Pôvodný oznam

Žihadielko dokázalo zjednotiť celé mestá, tisíce ľudí sa spojilo pre spoločný cieľ. Výnimočným zážitkom bolo sledovať ošiaľ počas hlasovania a predovšetkým radosť v detských očiach pri oficiálnom otvorení ihrísk.

V roku 2020 prebehne posledný ročník projektu Lidl ihrisko Žihadielko! Účasť v súťaži bola ponúknutá všetkým slovenským mestám bez ohľadu na to, či sa v nich predajňa potravín Lidl nachádza alebo nie. Záujem prejavilo 93 z celkovo 179 oslovených miest, mestských častí a obcí. Na Slovensku v roku 2020 vyrastie posledných 10 Lidl ihrísk Žihadielok.

Hlasovanie verejnosti prebieha na stránke www.zihadielko.sk od 13. januára do 29. februára 2020. Jedinou podmienkou je registrácia na spomenutom webe. Užívateľ registráciu potvrdí overovacím kódom, ktorý mu bude zaslaný vo forme bezplatnej SMS na zadané mobilné telefónne číslo patriace operátorovi v rámci Slovenska. Každý registrovaný účastník bude môcť raz za 24 hodín označiť svojho favorita. Jeden hlas navyše je možné každý deň získať za zvládnutie jednoduchej online hry. Priebežné poradie bude zverejnené a pravidelne aktualizované na stránke www.zihadielko.sk. Víťazi budú známi najneskôr 14. marca o 12:00 hod.

Ihrisko Žihadielko je určené pre deti od 2 do 12 rokov. Jeho rozmer je 16 x 20 m a bude sa na ňom nachádzať osem herných prvkov. Ihrisko je rozdelené do dvoch zón podľa veku detí – 2 až 6 rokov a 6 až 12 rokov. Tomu sú prispôsobené aj dopadové plochy: pre menšie deti to je EPDM liata guma, pre väčšie štrk Deti sa budú môcť zahrať na dvoch hradoch, pieskovisku, kolotoči, hojdačkách či prevažovadlách. Všetky herné prvky sa nesú vo veselých a hravých motívoch s podobizňami Včielky Maje a jej kamarátov. Na ihrisku sa budú nachádzať aj lavičky a stojan na bicykle.


zihadielko-2020-web


Zverejnené dňa: 14. január 2020, 13:03 hod. | Web@Social Media Administrator