Zihadielko.sk – Hlasovanie o nové detské ihrisko žihadielko už začalo! Letíš s nami hlasovať aj ty?

Vážení občania,aktualizácia


Mnohí obyvatelia mesta Hurbanovo na svojom facebookovom profile pri zhodnotení priebežných výsledkov súťaže „Žihadielko“ vyjadrili názor, že sa rozhodli svojím hlasom podporiť mesto Štúrovo. Túto skutočnosť si všimli aj štúrovčania, oslovil nás primátor mesta Štúrovo p. Eugen Szabó s prosbou, aby hurbanovčania podporili svojím hlasovaním mesto Štúrovo, až do konca hlasovania. Na základe vyjadrenia primátora mesta Štúrovo, sú štúrovčania túto podporu v ďalších rokoch pripravení mestu Hurbanovo opätovať. Ak si myslíte, že mesto Hurbanovo už nemôže uspieť v súťaži Žihadielko, mesto Štúrovo s radosťou prijme Vaše hlasy.

Aktualizované dňa: 08. február 2018, 11:09 hod. | Web@Social Media Administrator


Pôvodný oznam

Žihadielko dokázalo zjednotiť celé mestá, tisíce ľudí sa spojilo pre spoločný cieľ. Výnimočným zážitkom bolo sledovať ošiaľ počas hlasovania a predovšetkým radosť v detských očiach pri oficiálnom otvorení ihrísk. Včielka Maja a jej kamaráti sa preto vrátili a ľudia majú opäť možnosť vybrať lokality, v ktorých sa v lete postavia ihriská a následne sa venujú mestám.

Hlasovanie verejnosti prebieha na stránke www.zihadielko.sk od 14. januára do 28. februára 2019. Jedinou podmienkou je registrácia na spomenutom webe. Užívateľ registráciu potvrdí overovacím kódom, ktorý mu bude zaslaný vo forme bezplatnej SMS na zadané mobilné telefónne číslo patriace operátorovi v rámci Slovenska. Každý registrovaný účastník bude môcť raz za 24 hodín označiť svojho favorita. Jeden hlas navyše je možné každý deň získať za zvládnutie jednoduchej online hry. Priebežné poradie bude zverejnené a pravidelne aktualizované na stránke www.zihadielko.sk. Víťazi budú známi najneskôr 14. marca o 12:00 hod.

Chcem hlasovať za detské ihrisko v Hurbanove

Ihrisko Žihadielko je určené pre deti od 2 do 12 rokov. Jeho rozmer je 16 x 20 m a bude sa na ňom nachádzať osem herných prvkov. Ihrisko je rozdelené do dvoch zón podľa veku detí – 2 až 6 rokov a 6 až 12 rokov. Tomu sú prispôsobené aj dopadové plochy: pre menšie deti to je EPDM liata guma, pre väčšie štrk Deti sa budú môcť zahrať na dvoch hradoch, pieskovisku, kolotoči, hojdačkách či prevažovadlách. Všetky herné prvky sa nesú vo veselých a hravých motívoch s podobizňami Včielky Maje a jej kamarátov. Na ihrisku sa budú nachádzať aj lavičky a stojan na bicykle.


zihadielko-2017-web


Zverejnené dňa: 11. január 2019, 11:30 hod. | Web@Social Media Administrator