Nový rok sme začali v novom šate! Prinášame Vám krátke zhrnutie a fotogalériu zo VII. Reprezentačného plesu Mesta Hurbanovo

ples-poster


/Hurbanovo, január 2019/ Hurbanovskú plesovú sezónu už po siedmykrát otvoril Reprezentačný ples konaný pod záštitou primátora mesta, ktorý sa uskutočnil 12. januára 2019 vo veľkej sále miestneho kultúrneho domu. V úvode plesu potešili slová primátora mesta pána Petra Závodského, ktorý podotkol, že sa stretávajú pri milej príležitosti, ktorá sa už stala tradíciou v našom meste.

V ponúknutom programe nechýbali tanečné vystúpenia, ktoré tentokrát predviedli kubánsky tanečník Johnson Mayet s tanečnou partnerkou Zuzanou. Počas večera zaspievala aj kubánska speváčka Janelys Fernandez Diaz. Do tanca hral a o dobrú zábavu sa počas celého večera staral pán Rudolf Čerňanský – Dj Čeku, ktorý plesajúcich zabával až do skorých ranných hodín.

Veľká vďaka patrí všetkým organizátorom a sponzorom, ktorí sa podieľali na realizácii tejto významnej spoločenskej udalosti a samozrejme v neposlednom rade aj všetkým zúčastneným. Veríme, že ste sa poriadne zabavili a vytancovali. Tešíme sa na Vás o rok!


Fotogaléria
(celú fotogalériu nájdete v našej Fotogalérii webových stránok mesta)

FOTOGALÉRIA

 


Zverejnené dňa: 24. január 2019, 10:00 hod. | Web@Social Media Administrator