FIT-KID Pingpongový klub HURBANOVO – najväčší úspech od založenia | Máj 2024 | Report

773x263_fit_kid_ping_pong


Vážení spoluobčania a priaznivci športu obzvlášť. S radosťou a zároveň aj neskromnou hrdosťou Vám touto cestou oznamujeme, doposiaľ najväčší dosiahnutý úspech nášho športového pingpongového klubu Fit-Kid Hurbanovo od jeho založenia.


Nie nadarmo sa vraví, že „ trpezlivosť ruže prináša“. Po niekoľkoročnom úsilí, trpezlivom a cieľavedomom trénovaní sa podarilo „A“ mužstvu mužov získať v prvej okresnej lige v stolnom tenise v prvej časti hracej sezóny prvé miesto. Celkovo po záverečnom kole sa naše „A“-čko umiestnilo na peknom druhom mieste s rovnakým počtom bodov s mužstvom Zemianskej Olče, ktoré sa umiestnilo na prvom mieste vďaka nášmu vzájomnému zápasu (vid. priložená tabuľka).

Na prestížnom turnaji prvých TOP 16 hráčov okresu sa náš odchovanec Filip Csere umiestnil v kategórií jednotlivcov na peknom 3. mieste a v kategórií dvojíc naši hráči Filip Csere a Ladislav Lukács vybojovali už po druhý krát zaslúžené prvé miesto.

Okrem toho Filip Csere obsadil v úspešnosti jednotlivcov pekné 3. miesto zo 106 hráčov a v úspešnosti štvorhier dosiahli naši hráči Filip Csere a Laci Lukács 1. miesto.

Gratulujeme a zároveň ďakujeme všetkým hráčom A mužstva !

Ostatným športovým kolegom prajeme pevné nervy, odhodlanie, vytrvalosť a samozrejme aj kúsok povestného športového šťastia.


Fotogaléria

CELÁ FOTOGALÉRIA


Zverejnené dňa: 7. máj 2024, 10:47 hod. | Web@Social Media Administrator