Hlasujte o nové detské ihrisko v Hurbanove!

Žiadosť o spoluprácu

zihadielko

 

Lidl v roku 2016 postaví desať detských ihrísk

 

Mesto Hurbanovo oznamuje obyvateľom mesta, že sa zapojilo do projektu „Lidl detské ihriská“, ktorý je zameraný na rozvoj voľnočasových aktivít detí. Jedná sa o vybudovanie nového detského ihriska na sídlisku Vinohrady. O ihriská budú súperiť mestá, ktoré sú podľa počtu obyvateľov rozdelené do 5 kategórií – s cieľom umožniť čo najspravodlivejšie hlasovanie – mesto Hurbanovo je zaradené do kategórie miest s počtom obyvateľov do 9999. O lokalite jednotlivých ihrísk rozhodnú obyvatelia v hlasovaní na internetovej stránke www.zihadielko.sk. Hlasovanie prebieha od 21.1. do 29.2.2016. Každý registrovaný účastník bude môcť raz za 24 hodín označiť svoje mesto na tejto internetovej stránke (navyše jeden hlas môže získať každý deň, ak na stránke zvládne jednoduchú online hru ).

 

Týmto projektom chceme prispieť k tomu, aby deti mohli svoj voľný čas tráviť zmysluplne a urobili aj niečo pre svoje zdravie. 

 

Preto vyzývame všetkých, aby sa mám spolu podarilo pre naše deti vybudovať nové, moderné a bezpečné detské ihrisko tým, že budeme hlasovať za mesto Hurbanovo na internetovej stránke www.zihadielko.sk.

 

Ďakujeme za spoluprácu. 

 ihrisko


Zverejnené dňa: 22. január 2016, 9:35 hod. | Web@Social Media Administrator