Hurbanovský svet kníh sa rozrástol o 294 nových knižiek

773x263 knihy


Priatelia, aj tento rok sme obohatili náš knižničný fond o 294 kusov nových kníh, a to vďaka Fondu na podporu umenia, ktorý nám podporil projekt „Hurbanovský svet kníh“ krásnou sumou 3300€+ mesto Hurbanovo spolufinancovalo projekt vo výške 367€.


Knižnicu sme tak obohatili bestsellermi z beletrie i odbornej literatúry, pre deti aj dospelých, v slovenskom aj maďarskom jazyku a v mnohých výberoch sme sa inšpirovali práve vašimi návrhmi.

Mnoho našich čitateľov vyhľadáva krimi knižky a nakúpili sme skutočné skvosty od Jo Nesba, Dominika Dána, Roberta Bryndzu a iných, ďalšia časť čitateľov, prevažne dám vyhľadáva romantiku na odreagovanie od všedného dňa a aj ich sny sme splnili kúpou napr. série romantického Bridgertonu, knižiek od Jany Pronskej, Táni Keleovej-Vasilkovej, Lucindy Ray, Nicholasa Sparksa a ďalších.

V oblasti odbornej literatúry sme sa zamerali na tému duševného zdravia. Nájdete u nás knihy, ktoré vám poskytnú nástroje na stíšenie v sebe samom(Dalajláma- Ako byť šťastný, TAO cesta ku zdraviu), ale aj pochopenie traumy (G. Maté- Keď telo povie nie), motivačnú literatúru (Bulejka- Zbav sa stresu raz a navždy), a pod. Kladieme dôraz aj na vzdelávanie sa v oblasti intimity (Bez hanby o ohanbí, Klub rozkoše), zdravého stravovania (Zdravé črevo a trávenie) či spoznávanie životov významných osobností (Barack Obama, Volodymyr Zelenskyj) a vzdelávanie v histórii či súčasných témach (Donbas, Uzol).

Pre deti sme zakúpili napr. Fantastické zvery a ich výskyt, Najhorší rodičia na svete, sériu kníh Tigrí tím, Spinkaj tíško, stavenisko, Zajačik Vilko spoznáva svet…

Výber máme skutočne široký a kvalitný, preto neváhajte sa navštívte nás každý pracovný deň, 08.30-16.30, radi vám poradíme s výberom

Zoznam kníh nájdete aj online na: https://bit.ly/3MkVsB7


„Akvizíciu podporil z verejných zdrojov Fond na podporu umenia.“


Zverejnené dňa: 30. november 2022, 9:21 hod. | Web@Social Media Administrator