Hľadáš šport, ktorý by Ti najviac vyhovoval? Príď na Hurbanovský športový týždeň! | 12.-17. august

hsp-slider

Srdečne Vás pozývame na HURBANOVSKÝ ŠPORTOVÝ TÝŽDEŇ. Každý deň sa bude niesť v znamení iného športu a Ty sa môžeš pridať buď ako divák, alebo sa rovno do aktivít zapojiť!


PILATES  – pondelok | 18:00 hod., park CVČ

Pod vedením Dášky Mederovej spoznáte blahodárne účinky pilatesu na váš chrbát. Vďaka cvičeniu sa naučíte ako správne držať telo a odľahčiť kĺby, či spevniť brušné svaly a panvové dno. Hodina je prispôsobená pre začiatočníkov. Vstup voľný!
Prineste si: športové oblečenie, karimatku, pitie

HULA TANEC  – utorok | 18:00 hod., park CVČ

Hula je jedným z najstarších tancov, ktorý vznikal na Havaji. Hula ponúka harmóniu a duchovný pokoj. Každý pohyb, výraz či gesto má svoj význam – svoj príbeh, ktorý si vyrozprávame a zoznámime sa s havajskou kultúrou! Vstup voľný!
Prineste si: pitie

POWERJOGA  – streda | 18:00 hod., park CVČ

Príď si zacvičiť s Marcelkou Vidovou dynamickú powerjogu zameranou na správne držanie tela, vyrovnanie svalových disbalancií a prácu s dychom. Je to cvičenie o dýchaní, vnútornej harmónii a energii. Cvičenie je prispôsobené začiatočníkom. Vstup voľný!
Prineste si: športové oblečenie, karimatku, pitie

BEACHVOLLEYBALL  – štvrtok | 18:00 hod., volejbalové kurty – areál ĽP v Bohatej

Vedel/a si, že členovia Winner klubu Hurbanovo sa pravidelne stretávajú a v lete hrajú beachvolleyball v areáli ľadovej plochy? Príď si s nimi zahrať skvelú hru a opráš svoj legendárny smeč! Vstup voľný!
Prineste si: športové oblečenie (kratase, tričko), šiltovku, pitie

NORDIC WALKING (zdravá chôdza) – piatok | 18:00 hod., park CVČ

Nie všetko je také jednoduché, ako sa zdá. Aká je správna technika nordic walkingu? Ako správne držať palice, aké tempo pri chôdzi nahodiť? Vďaka nordic walkingu môžete spoznávať krajinu, rozprávať sa s priateľmi a pritom pracovať na svojej kondícii.  Vstup voľný!
Prineste si: paličky na nordic walking, športové oblečenie, pitie

HURBANOVSKÝ BEH ŠAMPIÓNOV – sobota | 9:00 hod., Mácsik farma

Každý sa môže stať šampiónom. Prekonaj svoje hranice, dokáž, že na to máš a dobehni do cieľa. Trať behu Šampiónov má dĺžku 12 km, trať behu Kamenica 8 km a trať behu Vinice 4 km. Všetky tri trate štartujú aj končia pri farme Mácsik v mestskej časti Hurbanovo – Bohatá.  Vstup voľný!
Viac info na: www.vysledkovyservis.sk/hurbanovsky-beh-sampionov, www.facebook.com/hurbanovsky-beh-sampionov

westernové preteky „O BOHATSKÚ PODKOVU – sobota | 9:00 hod., Mácsik farma

Príď sa pozrieť na divácky najatraktívnejšie rýchlostné westernové preteky všetkých čias plné adrenalínu, hukotu a hlasnej hudby a zaži ošiaľ, ktorý zavíta do Hurbanova len raz za rok. Pre návštevníkov je pripravený pestrý program a výborné občerstvenie. Vstup voľný!

hurbanovsky-sportovy-tyzden-565

* v prípade nepriaznivého počasia sa cvičenie neuskutoční
** zmena programu vyhradená
*** účasťou na podujatí dávate súhlas s použitím fotografií zaznamenaných počas udalosti na reklamné a propagačné účely Domu kultúry Hurbanovo

Zverejnené dňa: 5. august 2019, 9:41 hod. | Web@Social Media Administrator