Majstrovstvá Slovenska dorastencov, dorasteniek, juniorov a junioriek vo vzpieraní | Košice 18.5.2019

vzpieranie2019-poster


4x zlato a 3x bronz do Hurbanova!

Na majstrovstvách Slovenska dorastencov, dorasteniek, juniorov a junioriek vo vzpieraní v Košiciach dosiahli hurbanovskí vzpierači vynikajúci výkon a zožali výborné úspechy!

Gabriel Benyík v kategórii do 61 kg podal vynikajúci výkon a šiestimi platnými pokusmi vybojoval titul majstra Slovenska v kategórii dorastencov a zvíťazil aj medzi juniormi! Ďalšie zlaté medaile vybojovala Dorota Bognerová. V kategórii do 55 kg podala vynikajúci výkon a stala sa majsterkou Slovenska v kategórii dorasteniek aj junioriek. Ferencz Molnár sa predstavil v kategórii do 67 kg a získal bronzovú medailu. David Kecskés v kategórii do 73 kg získal ďalšie medailové umiestnenie. Pekným a bojovným výkonom získal bronzovú medailu. Medailovú zbierku pre náš hurbanovský klub skompletizoval Branislav Tužinčin v kategórii do 89 kg a získal ďalší bronz. Gabriel a Dorotka pôjdu na Majstrovstvá Európy dorastencov v decembri tohto roku do Izraelu. Dovtedy ešte majú čas sa zlepšovať, trénovať a podať ešte lepší výkon.

Všetkým našim súťažiacim k fantastickým výkonom srdečne blahoželáme a ďakujeme za úspešné reprezentovanie nášho klubu a mesta Hurbanovo!


Fotogaléria


Zverejnené dňa: 20. máj 2019, 15:22 hod. | Web@Social Media Administrator