Príprava komplexného riešenia na odstránenie kritických lokalít s neodtekajúcou dažďovou vodou

Slider 773 x 263 px - Dazdova voda


Vážení obyvatelia,

V rámci prípravy komplexného riešenia na odstránenie kritických lokalít s neodtekajúcou dažďovou vodou sa na vás obraciame s prosbou o pomoc pri monitorovaní problematických lokalít, ktoré vznikajú po výdatnejších dažďoch v našom meste.


Problematické lokality, ktoré spôsobujú obyvateľom problémy poprosíme nahlásiť, kde uvítame aj fotografie zachytávajúce nevyhovujúci stav.

Lokality môžete nahlásiť buď elektronicky na emailovú adresu: mesto.hurbanovo@hurbanovo.sk, telefonicky na čísle +421 (0)35 3700 222, alebo osobne na recepcii Mestského úradu v Hurbanove najneskôr do 15.09.2023.

Vopred ďakujeme za spoluprácu.Tisztelt lakosság!

Ógyalla város egy átfogó intézkedések sorozatát készíti a belvíz (esövíz) megoldásával kapcsolatosan. Evvel kapcsolatosan kérjük a lakosság hozzájárulását, amely a problémás helyek megjelölésében és fényképes állapot jelentésében merülne ki.


A esővíz által súlytott területeket kérem jelentse emailben a mesto.hurbanovo@hurbanovo.sk címre, illetve telefonon a +421 35 3700 222 számon, vagy személyesen az Ógyallai Városi Hivatal recepcióján, legkésőbb 2023 szeptember 15-ig.

Segítségüket előre is köszönjük.


Zverejnené dňa: 23. august 2023, 11:24 hod. | Web@Social Media Administrator