Strelecké preteky na strelnici Konkoly v organizátorskej réžii Poľovníckeho združenia Zelený Háj | Výsledky 2021

Slider 773 x 263 px - Strelecke preteky 2021

Dňa 8. augusta sa na strelnici Konkoly uskutočnili strelecké preteky v organizátorskej réžii Poľovníckeho združenia Zelený Háj.


Okrem krásneho slnečného počasia všetkých súťažiacich ale aj divákov vítalo upravené a vynovené prostredie strelnice. Poľovníci počas zimy nezaháľali. Svoj majetok viditeľne vynovili, obnovili oplotenie, zakúpili nový kontajner slúžiaci bufetu, vysadili množstvo stromčekov, upravili chodníky. Túto nedeľu si prišlo vyskúšať svoju streleckú mušku množstvo poľovníkov. Strieľalo sa v dvoch disciplínach, v trape a v oblúku. Organizátori pripravili okrem prostredia, zaujímavých pretekov aj výborné a chutné jedlá z diviny. Oko diváka zažilo zaujímavé a napínavé streľby. Najúspešnejší si okrem víťazných pohárov odniesli aj hodnotné vecné ceny. Ďakujeme všetkým, ktorí sa pričinili o zdarný a úspešný priebeh tohto podujatia.

Poľovníci touto cestou pozývajú na ďalšie podujatie, Strelecké preteky poľovníckych združení mesta „O cenu primátora“, ktoré sa uskutoční 28. augusta 2021 na strelnici na Konkoly.

Výsledky:

TRAP

1. Tóth A.
2. Krazel S.
3. Mancir J.
4. Hladký M.
5. Csepregy F.
6. Rajko G.
7. Graf J.
8. Bystrický J.
9. Rozenhal J.
10. Macho F.
11. Kučera P.
12. Dobiás S. ml.

OBLÚK

1. Molnár A.
2. Kocsis V.
3. Szántó Z.
4. Krazel S.
5. Tichavský M.
6. Mészáros E.
7. Židek R.
8. Slezák P.
9. Dobiás F.
10. Řiman J.
11. Vicena K.
12. Bölcskai A.

 


Fotogaléria

CELÁ FOTOGALÉRIA

 


Zverejnené dňa: 25. august 2021, 10:36 hod. | Web@Social Media Administrator