Strelecké preteky o Pohár primátora mesta a krásne slnečné počasie prilákalo miestnych poľovníkov do areálu strelnice pri Štrkovisku Konkoľ

14. september 2019 bol v Hurbanove bohatý na športové podujatia. Okrem medzinárodnej Hasičskej súťaže sa konali aj Strelecké preteky o Pohár primátora mesta na miestnej strelnici v lokalite Konkoľ.

strelecky-pretek-poster


Krásne slnečné počasie prilákalo viacero miestnych poľovníkov do areálu strelnice pri Štrkovisku Konkoľ. Okrem poľovníkov sa na zaujímavé preteky prišli pozrieť aj rodinní príslušníci poľovníkov a hostia z družobného mesta Lovran v doprovode primátora mesta Mgr. Petra Závodského. Tí odvážnejší, nepoľovníci, sa chytili pušky a vyskúšali si streľbu na asfaltové holuby. Hoc väčšími či menšími úspechmi, ale predsa sa podarilo aj trafiť! Na pretekoch boli zastúpené všetky tri poľovnícke združenia pôsobiace na území mesta, teda z Bohatej, Hurbanova a Zeleného Hája. Počas celého dňa poľovníci porovnávali svoje natrénované schopnosti a zručnosti, aby sa v záverečnom spočítavaní bodov vyhodnotil ten najlepší z nich. V hodnotení tímov na prvom mieste skončili poľovníci zo Zeleného Hája.

# POĽOVNÍCKE ZDRUŽENIE   NÁSTREL STRELCI
     
1. PZ Zelený Háj   119 Konkolovský A., Babic D., Řiman J. ml.
2. PZ Bohatá   105 Balogh A.., Szabó A., Szomík L.
3. PZ Hurbanovo   93 Jančík J., Gál D., Weinrauch D.

V kategórii jednotlivcov si najlepšie počínal Babic Dušan, ktorý si s najvyšším bodovým ziskom vystrieľal hlavnú cenu Pohár primátora mesta.

# POĽOVNÍK   NÁSTREL  
     
1. Babic Dušan   64  
2. Řiman J. ml.   63  
3. Balogh A.   63  
4. Konkolovský A.   57  
5. Szomík L.   52  
6. Babic Daniel   52  

Poľovníci zo Zeleného Hája už od skorej jari aktívne pracovali a skutočne na nespoznanie zmenili výzor svojho areálu. Každým týždňom pribúdajú nové vylepšenia priestoru. A ešte neskončili.

Prajeme im, aby sa im darilo a všetko ich úsilie bolo korunované úspechmi nielen v športovej streľbe, ale aj pri vylepšovaní a skrášľovaní prostredia v okolí poľovníckeho domu.


Fotogaléria


Zverejnené dňa: 7. október 2019, 15:24 hod. | Web@Social Media Administrator