Výtvarná súťaž ku Dňu vody | Apríl 2022 – Vyhodnotenie

773x263_den_vody


Mestské vodárne a kanalizácie v Hurbanove v spolupráci s miestnymi základnými školami vyhlásili pri príležitosti Dňa vody výtvarnú a fotografickú súťaž, ako aj súťaž o najkreatívnejšiu a najzaujímavejšiu prácu na tému VODA.


Žiaci súťažili v dvoch kategória – 1. a 2. stupeň, fotografická súťaž bola určená pre starších žiakov. Počas celého mesiaca sa usilovne pripravovali pod vedením svojich pedagógov, aby odovzdali tie najkrajšie výtvory. A tie sa naozaj podarili. Na slávnostnom vyhodnotení okrem riaditeľov škôl bol prítomný aj riaditeľ MsVaK Ing. Ján Bachorec. Všetci ocenili nadanie a kreativitu detí, ale zvíťaziť mohli len tí najlepší, ktorých čakali veľmi hodnotné a pútavé ceny venované firmou MsVaK. Práce teraz zdobia chodby a nástenky jednotlivých škôl. Riaditeľ mestských vodární vďaka veľkému záujmu prisľúbil, že táto súťaž bude mať aj ďalší ročník.

Takže všetci záujemcovia už teraz môžu hľadať inšpirácie v našej krásnej prírode. Vážme si vodu, lebo je vzácna, chráňme si vodu lebo je jej málo a majme v úcte vodu, lebo je darom života.

VYHODNOTENIE:


Fotogaléria

CELÁ FOTOGALÉRIA

 


Zverejnené dňa: 5. máj 2022, 9:25 hod. | Web@Social Media Administrator