29. apríl 2017 | 8. ročník “Winner Cup-u” v Hurbanove potvrdil svoje kvality. Volejbalisti zo širokého juhu opäť ukázali, že športovať sa dá aj pre radosť

29. apríl 2017 | V telocvični ZŠ Hurbanovo sa na Konkolyho námestí v sobotu uskutočnil v poradí už 8. ročník úspešného Winner klub Cup-u v halovom volejbale zmiešaných družstiev. Hostili sme tímy zo širokého okolia. Konkrétne z miest Svätoplukovo (1), Šale (1) a Nových Zámkov (3).

 

Športové podujatie sa nieslo v priateľskom, ale zato v športovom a súťažnom duchu. Tímy sa začali schádzať od skorého rána. Čakalo ich pohostenie a dobrá káva. Po úvodnom preslove organizátorov sa pozornosť sústredila už ale na hraciu plochu. Zápasy boli rozložené na celý deň. Hralo sa bez zastavenia. Občerstvenie bolo vo forme studených švédskych stolov – výborných domácich pomazánok, širokého výberu salám a pravej martovskej zeleniny.

Zápasy boli vyrovnané, rozhodoval každý zaslúžený bod. Konečné poradie sa začalo ukazovať, ako deň plynul. Víťazný putovný pohár si odniesol tím PGTO z Nových Zámkov, II. miesto získal domáci Winner team a na III. mieste sa umiestnil tím Verbirs.

Všetkým zúčastnením tímom ďakujeme a už dnes sa tešíme ma nasledovný – jesenný ročník Winner cup-u 2017!

Winner klub Hurbanovo
záujmové združenie športu 

 

Organizované za finančnej podpory mesta Hurbanovo

Celú fotogalériu nájdete v galérii na sociálnej sieti Facebook.


Zverejnené dňa: 28. apríl 2017, 14:54 hod. | Web@Social Media Administrator