Zóna bez peňazí 2021

773x263 zona_bez_penazi_zrusene


Z dôvodu zhoršujúcej sa pandemickej situácie sa podujatie ruší resp. presúva na iný termín o ktorom Vás budeme vopred informovať.


Máte doma pekné veci, ktoré nepotrebujete a je vám ich ľúto vyhodiť? Môžete nimi potešiť niekoho druhého a zároveň si sami spraviť radosť inými vecami. A to všetko bez peňazí, kedy práve pre Vás organizuje už tradične CVČ Hurbanovo ZÓNU BEZ PEŇAZÍ 2021, avšak tentokrát nie v sále CVČ, ale v KD v Hurbanove !!!


Príďte darovať veci, ktoré nepotrebujete, alebo ich vymeňte za také, ktoré sa vám páčia. Aj vďaka vám bude realizovaná hlavná myšlienka celej akcie – urobiť krajšie Vianoce tým, ktorí si to nemôžu dovoliť prevažne z finančného hľadiska. Darčeky predsa nemusia byť nové a ani drahé, pokojne to môžu byť veci získané práve na tejto akcii.

Súčasťou Zóny bez peňazí bude aj kútik Miestneho spolku Slovenského Červeného kríža Hurbanovo, kde bude odborný zdravotný personál merať tlak a hladinu cukru v krvi a saturáciu kyslíka.

Počas podujatia budú mať deti možnosť tvoriť v Zónových kreatívnych dielničkách Všetkých Vás srdečne očakávame!


Plagát:


Dokument s väčším počtom strán. Pre zobrazenie scrolovať.Zverejnené dňa: 9. november 2021, 13:12 hod. | Web@Social Media Administrator