45 lokálnych predajcov, živá hudba, výstava fotografií Danky Rusňákovej, burzy a swap. Aj toto ponúkol v nedeľu Hurban market

773x263 HM 3

Nádherné slnečné počasie, nedeľná pohoda, úsmevy, stretnutia a rozhovory známych… toto všetko opäť prispelo k vytvoreniu rodinnej atmosféry na Hurban markete. Jeho 3. ročník sa už tradične niesol v duchu „podpory lokálnych predajcov,“ ktorí ponúkali široké spektrum výrobkov, poväčšine ručne a s láskou tvorených.


Kochať ste sa mohli ručne odlievanými sviečkami, tkanými kobercami, prírodnou kozmetikou, háčkovanými hračkami či odevmi, rozprávkovými ručne šitými šatami pre deti, upcyklovanou módou pre dospelých, šperkami, pletenými košíkmi…a pochutnať ste si mohli na hurbanovských medoch, sušenom ovocí, sirupoch, lekvároch, nátierkach, tekvicových výrobkoch, lángošoch, trdelníkoch, káve a čapovaných nápojoch. Toto všetko je však len zlomok zo širokej nedeľnej ponuky.

Najmä dámy sa potešili SWAP-u šiat, kde si ekologicky a za 1€ mohli obnoviť svoj šatník, iní návštevníci sa potešili burze kníh a platní, fanúšikovia našej Danky Rusňákovej si mohli prezrieť výstavu jej fotografií a objednať si aj termín na fotenie. A opäť sme objavili ďalší klenot- skupinu Dream to Play, ktorej vystúpenie bolo skvelým obohatením marketu.

Veľké poďakovanie patrí všetkým návštevníkom a predajcom, pre ktorých a vďaka ktorým bol Hurban market vytvorený. A samozrejme ďakujeme všetkým, ktorých nápady, ochota a práca pomohli opäť spraviť Hurban market nezabudnuteľným.

Prajeme vám krásne dni a vidíme sa o rok


Fotogaléria

CELÁ FOTOGALÉRIA

 


Zverejnené dňa: 14. september 2021, 10:43 hod. | Web@Social Media Administrator