6. máj 2017 | Fit-Kid ping pong klub Hurbanovo organizoval 1. ročník stolnotenisového turnaja Hurbanovo OPEN

Športový klub Fit-Kid ping pong Hurbanovo zorganizoval dňa 06.05.2017 stolnotenisový turnaj pre 48 športovcov. Športovci boli rozdelení v ôsmich skupinách po šesť hráčov. Podľa organizačnej schémy tzv. pavúka sa po 120 zápasoch v skupinách do hlavného pavúka dostalo 32 najúspešnejších hráčov zo skupín (pavúk „A“) a o cenu útechy začalo bojovať zvyšných 16 športovcov (pavúk „B“). Po vyraďovacích kolách sa do semifinále dostali dvojice Szabó Jaroslav a Šefcsík István verzus Táborský Dušan a Szalay Zsolt. Po urputných bojoch sa do finále dostali Szabó Jaroslav z Hurbanova a Táborský Dušan z Bratislavy. Vo finále bol úspešný po výsledku 3:2 pán Táborský, ale aj porazený pán Szabó môže byť právom pyšný na svoju hru, ako aj na krásne druhé miesto. V zápase o tretie miesto nastúpili športovci z Kolárova, pán Šefcsík István a Szalay Zsolt. Konečné tretie miesto získal po jednoznačnom výsledku 3:0 mladý športovec pán Szalay Zsolt. Celý turnaj bol uskutočnený v duchu fair play. Odzrkadlilo sa to nielen vo finále, ale aj v zápase o tretie miesto.

 

Športový klub Fit-Kid ping- pong Hurbanovo osobitne ďakuje všetkým priateľom, ktorí svojim športovým duchom prispeli k úspešnému propagovaniu stolného tenisu v Hurbanove.

Fit-Kid

Výsledky, tabuľky a fotky z podujatia si môžete pozrieť na nasledovnom odkaze: http://stolnotenisovyturnaj.eu/turnaje/hurbanovo-open


Zverejnené dňa: 17. máj 2017, 13:02 hod. | Web@Social Media Administrator