Futbalový turnaj pri príležitosti 100. výročia založenia MŠK | Report

773x263_futbalovy_turnaj_pri_prilezitosti_100_vyrocia_zalozenia_msk


Dňa 27.8.2022 sa na štadióne MŠK Hurbanovo konal prvý futbalový turnaj pri príležitosti 100. výročia založenia mestského športového klubu v Hurbanove. Hlavnými organizátormi boli členovia Komisie športu a mládeže pri MsZ Hurbanovo, Štefan Tomaščin, Norbert Szeifert a Karol Vas. Na turnaj sa prihlásilo 8 družstiev, ale nakoniec na trávnik vybehli futbalisti šiestich tímov.


Počas celého dňa sa hráči snažili o získanie čo najlepšieho umiestnenia vo vlastných skupinách. Počas dňa pre účastníkov bolo pripravené občerstvenie v bufete a mohli si pochutnať nielen na klobáske a mäse ale aj na tekutých dobrotách. Popoludní sa v záverečnom zápase rozhodlo o víťazovi turnaja, ktorým sa stali hráči Starí páni Hurbanovo. Na druhom mieste skončili hráči Promile a na 3. mieste AC Pumpa Pavlov dvor. 4., 5. a 6. miesto si rozdelili futbalisti O.F.C. Hurbanovo, Balonyi oregfiúk a Ultras Gyalla.

Organizátori ocenili aj najaktívnejšieho strelca, ktorým sa stal Ronald Turza /AC Pumpa/ , najlepším brankárom sa stal Ondrej Gombár /Starí páni/ a najlepším hráčom sa stal Vuk Mitrovič /O.F.C. Hurbanovo/. Poháre si úspešné tímy ako aj jednotlivci prebrali z rúk primátora mesta, Petra Závodského. Pokračovanie turnajov by malo byť v roku 2023, kedy mestský športový klub oslávi svoju storočnicu.

Touto cestou vyjadrujeme poďakovanie organizátorom ako aj sponzorom, ktorí prispeli k úspešnému priebehu podujatia. Športu a futbalu zdar!


Fotogaléria

CELÁ FOTOGALÉRIA

 


Zverejnené dňa: 7. september 2022, 10:49 hod. | Web@Social Media Administrator