Slávnostné, 1. ustanovujúce zasadnutie Mestského zastupiteľstva mesta Hurbanovo pre volebné obdobie rokov 2018 – 2022

zastupitelstvo2018-post

1. ustanovujúce zasadnutie Mestského zastupiteľstva [2018-2022]: Mgr. Štefan Pupák, Ctibor Melich, Marián Botoš, Jozef Doležaj, RNDr. Mária Hamranová, Mgr. Peter Závodský, JUDr. Miroslav Rusňák, PaedDr., Mgr. Angelika Hajníková, Mgr. Ľuboš Tužinčin, František Schvarcz, Eduard Ševčík, Bc. Štefan Tomaščin (zľava)


Dňa 10. decembra 2018 sa v miestnom Dome kultúry mesta Hurbanovo konalo slávnostné, 1. ustanovujúce zasadnutie Mestského zastupiteľstva, na ktorom boli na volebné obdobie rokov 2018 – 2022 menovaní primátor mesta Hurbanovo Mgr. Peter Závodský a nový poslanecký zbor pozostávajúci z 11 poslancov.

V súvislosti s živím vysielaním ustanovujúceho zasadnutia sa obyvatelia mesta na svojich televíznych prijímačoch stretli s problémami, ktoré prenos sprevádzali. Preto sme sa ihneď po jeho ukončení, obrátili na spoločnosť HURBANOVO networks, s.r.o., ktorá prenos zabezpečovala.

Na naše otázky odpovedal konateľ spoločnosti Dávid Kondicz:

„Vážení diváci. Ospravedlňujeme sa za zníženú kvalitu zvuku počas živého prenosu ustanovujúceho zasadnutia. Z tohto dôvodu bude možné záznam sledovať počas celého decembra na stanici KONFER TV v rámci regionálneho magazínu a na YouTube kanály mesta Hurbanovo.” /12.12.2018/

Váš KONFER net

Videozáznam: 1. ustanovujúce zasadnutie Mestského zastupiteľstva  [YouTube]

Fotogaléria

(celú fotogalériu nájdete v našej Fotogalérii webových stránok mesta)

FOTOGALÉRIA

 


Zverejnené dňa: 13. december 2018, 13:20 hod. | Web@Social Media Administrator